Invisible

Apartament me qira 1+1

Lagja 12, Durres

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
Qira

Përshkrimi

Jepet me qira hyrje 1+1 ne katin e dyte te nje vile, ne qender te Durresit. Shtepia eshte e kompletuar dhe e pa demtuar nga termeti. Cmimi 22,000 Lek. Per me shume info kontaktoni ne 0697066608

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  180 €/muaj
 • Kati:

  2

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!