Invisible

Apartament ne shitje 2+1

Lagja 17, Durres

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 71m2 Size
50,000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 71 m2 dhe siperfaqe totale 80 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit, te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 50,000 EURO i diskutueshem

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0697066608

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  71 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  50,000 €
 • Kati:

  1

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!