Invisible

Shtepi me qera

Lagja 10, Durres

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 110m2 Size
Qira

Përshkrimi

Jepet kati i dyte i nje vile me qera , prane Muzeumit ne nje zone teper te qet.Vila ka ne dispozicion 110 m2 e cila esht e organizuar ne dy dhoma, nje kuzhin dhe dy banjo.

Cmimi 400 EURO 

NR:0697066691

NR:0697066619

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Size:

  110 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  400 €/muaj
 • Kati:

  2

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!