Invisible

Apartament me Qira

Rruga Pavaresia Durres

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
Qira

Përshkrimi

Jepet me qira Apartament 2+1 ne zonen e Plazhit Durres.

Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 sogiorno e madhe, 2 tualete, si dhe 1 ballkon. 

Me nje pamje te mrekullueshme nga deti

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh me ashensor.

Cmimi i qirase 350 EURO

NR: 0697066619

NR: 0697066691

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  350 €/muaj
 • Kati:

  5

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!