Invisible

Shtepi private dhe Truall ne shitje

Rruga Pavaresia Durres

 • 6 Tualet
 • 9 Dhome
 • 303m2 Size
70000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet Shtepi private plus Truall 303 m2 ne Lagjen 13 Plazh, Durres. Shtepia ndodhet ne nje zone teper te qete ne zonen e plazhit. Gjithashtu disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 70,000 EURO.

Per me shume informacion mund te kontaktoni ne

NR : 0697066619

NR: 0697066691

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Size:

  303 m2
 • Tualet:

  6
 • Dhome:

  9
 • Kuzhine:

  3
 • Cmimi i shitjes:

  70000 €

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!