Ambjent Biznesi me qira

LAGJA 11 DURRES

 • 1 Bathrooms
 • 100m2 Size
Rent

Description

-JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA 

-SIPERFAQJA 100 M2 DISPONON DHE TUALET 

-VENDODHJA LAGJA 11

-NDODHET NE KATIN E 1 DHE KA NJE  SHUMELLOJSHMERI BIZNESESH PERETH ,E PERSHTATESHME BIZNESE TE NDRYSHME 

-CMIMI ESHTE 600 EURO NE MUAJ 

-PER ME SHUME INFORMACJON KONTAKTONI 0697066609

-

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Object
 • Size:

  100 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Rent price:

  600 €/month
 • Floor:

  1

Distances

Discover a home you'll love to stay