Invisible

Apartament me Qira

Durres

 • 1 Bathrooms
 • 2 Bedrooms
 • 80m2 Size
Rent

Description

JEPET ME QERA APARTAMENT 

Tipologjia 2+1

Apartamenti ndodhet ne  katin e gjashte me ashensore , perbehet  2 dhoma gjumi 1 soxhorno dhe 1 tualet ,pozicjonohet nga lindja . Apartamenti disponon mobilime mobilime te rri dhe bashekohore

-Cmimi 350 euro ne muaj 

-Per me shume informacion  kontaktoni 0697066600

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  80 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  2
 • Rooms:

  1
 • Floor:

  6

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay