Invisible

Ambient biznesi

Durres

 • 50m2 Size
120000€
Shitje dhe Qira

Përshkrimi

shitet ose jepet me qera ambient biznesi 

-ndodhet ne qender

-ne katin e 1 

-me nje siperfaqe prej 50m2

cmimi per shitje 120.000 euro 

cmimi per qera 500 euro

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje dhe Qira
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Ambient biznesi
 • Size:

  50 m2
 • Cmimi i shitjes:

  120000 €
 • Çmimi i qirasë:

  500 €/muaj

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!