Invisible

Shitet ose jepet me qera apartament 3+1+2+3

Durres Lagja 4

 • 2 Tualet
 • 3 Dhome
 • 186m2 Size
1100€/m2
Shitje dhe Qira

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera apartament 3+1+2+3 ne qender.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10.

Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 kuzhin te vecuar, 1 depo, 2 tualete dhe 3 ballkone.

Apartamenti ka nje pamje fantastike nga deti.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje dhe Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  186 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  3
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  700 €/muaj
 • Cmimi per m2:

  1100 €/m2
 • Kati:

  10

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!