Invisible

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1+2

Durres

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
 • 117m2 Size
96000€
Shitje dhe Qira

Përshkrimi

-Shitet ose jepet me qira apartament 2+1+2

-Siperfaqe 117m2

-Kati i pare i banimit

-Vendodhja Ish-Urt

-Apartamenti ka nje mobilim te ri dhe disponon cdo dokumentacion te rregullt hipotekor.

-Cmimi i shitjes 96.000Euro

-Cmimi i qirase 350Euro

-Per me shume Informacion Kontaktoni-0697066600

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje dhe Qira
 • Shteti:

  albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  117 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  96000 €
 • Çmimi i qirasë:

  350 €/muaj
 • Kati:

  2

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!