Invisible

Shitet ose jepet me qera apartament

Durres lagja 17

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
 • 55m2 Size
54000€
Shitje dhe Qira

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera apartament 1+1

Ndodhet tek Ish URT 

Ne katin e  7 me ashensor 

Me nje siperfaqe prej 55m2 

Cmimi per shitje 54000 Euro 

Cmimi per qera 200 Euro 

Per me teper na kontaktoni ne 0697066603

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje dhe Qira
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  55 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  54000 €
 • Çmimi i qirasë:

  200 €/muaj
 • Kati:

  7

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!