Invisible

Shitet apartament

Durres , shkembi kavajes

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
 • 48m2 Size
42000€
Shitje dhe Qira

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne krahun e detit tek shkembi kavajes

Ndodhet ne katin e 4 , dhe vetem 100 m larg detit

Me nje siperfaqe prej 48m2, dhe disponon dokumentacion te rregullt

Cmimi per shitje 45000 euro 

Per me teper na kontaktoni 0697066619

 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje dhe Qira
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  48 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  42000 €
 • Kati:

  4

Pajisje shtëpie

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!