Invisible

Shitet ose jepet me qera apartament

Durres , shkembi kavajes

 • 1 Bathrooms
 • 1 Bedrooms
 • 48m2 Size
42000€
Sale and Rent

Description

Shitet ose jepet me qera apartament 1+1 ne krahun e detit  tek shkembi kavajes

Ndodhet ne katin e 4 , dhe vetem 100 m larg detit

Me nje siperfaqe prej 48m2, dhe disponon dokumentacion te rregullt

Cmimi per shitje 42000 euro 

Cmimi per qera 250 euro

Per me teper na kontaktoni 0697066619

 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale and Rent
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  48 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  1
 • Rooms:

  1
 • Sale price:

  42000 €
 • Floor:

  4

Indoor amenities

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay