Invisible

Shitet godine

Durres

 • 4 Bathrooms
 • 4 Bedrooms
 • 800m2 Size
Sale

Description

-Shitet godine e pozicionuar afer qendres se Durresit.

-Siperfaqe 800m2

-Godina eshte e organizuar ku kati i pare disponon 3 ambiente biznesi te cilat aktualisht jane me qira,kati i 2 eshte i perber nga 2 apartamente me tipologji 2+1+2,kati i 3 e cila eshte drejt perfundimit.

-Godina  mund te perdoret per banim gjithashtu dhe per investim pasi i ploteson te gjitha kriteret duke pasur dhe facilitetet afer ,prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

-Per me Teper Informacion Kontaktoni-0697066600

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Object
 • Size:

  800 m2
 • Bathrooms:

  4
 • Bedrooms:

  4
 • Rooms:

  2

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay