70000€
Sale

Description

SHITET SHTEPI PRIVATE 

LOKACIONI SHIJAK

SIPERFAQE 240 M2 

SHTEPIA ORGANIZOHET NE 3 KATE KU KATI I PARE ESHTE MENDUARS SI GARAZHD DHE 2 KATET E TJERA SI NJESI BANIMI

VJEN ME NJE CMIM OKAZON PREJ 70.000 EUROSH

PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI 0697066602

AD MAIORA DURRES

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  ALBANIA
 • City:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  240 m2
 • Sale price:

  70000 €

Distances

Discover a home you'll love to stay