Invisible

JEPET 2+1+2 ME QIRA PRANE SPITALIT

lagja 8 durres

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
 • 120m2 Size
Qira

Përshkrimi

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE SHTEPIE PRIVATE 

LOKACIONI LAGJA 8 200 METRA LARG SPITALIT

TIPOLOGJIA 2 DHOMA GJUMI DHOME NDENJE , GUZHINE TE VECUAR , 2 DHOMA DHUMI DHE 2 TUALETE  

GODINA BANOHET VETEM 3 MUAJ NE VIT NGA PRONARET SEPSE ATO JETOJNE JASHT PJESA TJTER E VITIT ESHTE BOSH

CMIMI I QIRAS 200 EURO/MUAJ 

PER ME SHUME INFORAMCION KONTAKTONI 0697066602

AD MAIORA DURRES

 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  120 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  2
 • Çmimi i qirasë:

  200 €/muaj
 • Kati:

  1

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!