SHITET APARTAMENT 2+1 DURRES

MARKATA DURRES

 • 1 Bathrooms
 • 2 Bedrooms
 • 90m2 Size
135000€
Sale

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 DURRES
Adresa:Prane Markates Durres
Siperfaqja:90m2
Dokumentacion i rregullt hipotekor
Apartamenti me siperfaqe 90m2 ,organizohet ne 2 dhoma gjumi ,siggiorno,aneks,1 tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti gjendet ne katin e 5 te nje pallati te vitit 2020, me 2 ashensore, te mireadministruar ,pa deme nga termeti.
Nje apartament plote drite dhe i bollshem per te jetuar komod ,prand qendres ,prane cdo faciliteti te mundeshem.

PER ME SHUME INFORMACION
KONTAKTONI +355 69 7066689
AD MAIORA

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  90 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  2
 • Rooms:

  1
 • Sale price:

  135000 €
 • Floor:

  5

Indoor amenities

Outdoor amenities

Distances

Discover a home you'll love to stay