Invisible

House for sale in Durres

Durres rruga pavaresia

 • 8 Bathrooms
 • 7 Bedrooms
 • 260m2 Size
195000€
Sale

Description

Shitet shtepi private ne plazh-iliria

Shikon pjeserisht detin shtepia ndodhet 50 metra larg detit

Shtepia eshte dy kate 

Kati i pare ka 3 dhoma dhe 4 banjo kurse kati dyte ka 4 dhoma dhe 4 banjo 

Siperfaqa truallit 191m2 kurse siperfaqa ndertimit 260m2

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  House
 • Size:

  260 m2
 • Bathrooms:

  8
 • Bedrooms:

  7
 • Sale price:

  195000 €

Distances

Pronar dhe Nr Tel

 • Pronar dhe Nr Tel:

  Median 0683030093

Walkscore

Discover a home you'll love to stay