Invisible

Shitet apartament 2+1 Plazh Durres

Plazh Durres

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 95m2 Size
550€/m2
Shitje

Përshkrimi

Shitet apartament ne Plazh, Durres. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe prej 95 m2. Ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te pa demtuar nga termeti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka mobilim te ri.

Cmimi i shitjes eshte 550 Euro/m2

Per me shume informacion kontaktoni ne +355697066676

 

 

Agjensi Imobiliare AdMaiora Durres

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  95 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi per m2:

  550 €/m2

Pajisje shtëpie

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!