Invisible

Shitet apartament 2+1 Plazh Durres

Plazh Durres

 • 1 Bathrooms
 • 2 Bedrooms
 • 95m2 Size
550€/m2
Sale

Description

Shitet apartament ne Plazh, Durres. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe prej 95 m2. Ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te pa demtuar nga termeti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka mobilim te ri.

Cmimi i shitjes eshte 550 Euro/m2

Per me shume informacion kontaktoni ne +355697066676

 

 

Agjensi Imobiliare AdMaiora Durres

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  95 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  2
 • Rooms:

  1
 • Price per m2:

  550 €/m2

Indoor amenities

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay