Invisible

Apartament me qera Plazh Durres

Plazh Durres

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
Qira

Description

Jepet apartament me qira ne zonen e plazhit ne Durres. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje kuzhine dhe nje tualet dhe eshte i mobiluar.

Cmimi i qirase mujore eshte 25 000 Leke/muaj .

Per me shume informacion kontaktoni ne +355697066619

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Tipi:

  Apartament
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  205 €/muaj

Pajisje shtëpie

Distance

Walkscore

Discover a home you'll love to stay