Invisible

Shtepi private me qera Tirane

Rruga Kongresi i Lushnjes Tirane

 • 2 Bathrooms
 • 4 Bedrooms
Rent

Description

Jepet me qera kati i dyte dhe i trete i nje vile. Te dyja katet jane bashke dhe jane te organizuara ne 4 dhoma 2 tualete,dhome gatimi dhe ngrenie 2 ballkone, 2 veranda, vend parkimi . 

Vila ndodhet ne Tirane, rruga 'Kongresi Lushnjes' , nje zone mjaft e qete.

Per me shume informacion kontaktoni ne +355697066619

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Tirane
 • Zip code:

  1001
 • Type:

  House
 • Bathrooms:

  2
 • Bedrooms:

  4
 • Rooms:

  1
 • Rent price:

  800 €/month

Indoor amenities

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay