Invisible

Shtepi private me qera Tirane

Rruga Kongresi i Lushnjes Tirane

 • 2 Tualet
 • 4 Dhome
Qira

Description

Jepet me qera kati i dyte dhe i trete i nje vile. Te dyja katet jane bashke dhe jane te organizuara ne 4 dhoma 2 tualete,dhome gatimi dhe ngrenie 2 ballkone, 2 veranda, vend parkimi . 

Vila ndodhet ne Tirane, rruga 'Kongresi Lushnjes' , nje zone mjaft e qete.

Per me shume informacion kontaktoni ne +355697066619

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Tirane
 • Zip code:

  1001
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  4
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  800 €/muaj

Pajisje shtëpie

Distance

Walkscore

Discover a home you'll love to stay