Ambjent Biznesi me qira

Shkozet, Durres

 • 100m2 Size
Rent

Description

Jepet me Qira ambjent biznesi ne Shkozet, Durres. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 m2, disponon 1 tualet si dhe nje vend per zyre. Ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte nje mundesi teper e mire investimi. 

Cmimi i qirase 300 EURO.

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0697066608

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Commercial property
 • Size:

  100 m2
 • Rent price:

  300 €/month

Distances

Discover a home you'll love to stay