Invisible

Apartament ne Shitje

Lagja 16, Durres

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
 • 59m2 Size
30,000€
Shitje

Përshkrimi

OKAZION!!!

Shitet Apartament 1+1, ne lagjen 16, ne zonen e Parafabrikateve, Durres. Apartamenti perbehet nga 59 m2, dhe ndodhet ne katin e 2, te nje pallati teper cilesor. Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipoptekor.

Cmimi i shitjes 30,000 EURO.

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0697066608

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  59 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  30,000 €
 • Kati:

  2

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!