Invisible

Shitet Apartament 2+1

Durres rruga pavaresia

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 87m2 Size
600€/m2
Shitje

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne plazh, Durres. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87 m2 dhe eshte i organizuar 2 dhoma gjumi, nje kuzhine dhe nje tualet. Eshte i mobiluar dhe me pamje nga deti.

Cmimi i shitjes eshte 600 Euro/m2

Per me shume informacion dhe per te pare pronen nga afer mund te kontaktoni ne 

+355697066601

 

Agjensi Imobiliare Durres AdMaiora

 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  87 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  2
 • Cmimi per m2:

  600 €/m2

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!