Invisible

Shtepi private ne shitje

Shijak, Durres

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 110m2 Size
70,000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet shtepi private 1 katshe, ne Shijak, Durres. Prona ndodhet ne nje zone shume te qete te Shijakut. Shtepia disponon 2900 m2 truall, ndersa siperfaqe ndertimi 110 metra katror. Shtepia eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet, verande si dhe oborr me peme te ndryshme frutore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 70,000 EURO.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin 0697066608.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Size:

  110 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  70,000 €

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!