Invisible

Apartament ne shitje

Shkembi i kavajes durres

 • 70m2 Size
500€/m2
Shitje

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne sallon,dhome gjumi dhe ballkon. Me pamje anesore nga deti.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Pallati eshte punim i ri me ashensor te rregullt.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Size:

  70 m2
 • Cmimi per m2:

  500 €/m2

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!