Invisible

Shitet toke

Durres Shkallnur

 • 3300m2 Size
148500€
Shitje

Përshkrimi

Shitet toke ne shkallnur me nje siperfaqe prej 3300m2.

Toka ka nje pamje fantastike.

Toka ndodhet siper ne koder dhe ka nje pamje pronamike te detit.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Truall
 • Size:

  3300 m2
 • Cmimi i shitjes:

  148500 €

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!