Invisible

Hotel Resort me pamje nga deti

Dhermi

 • 20 Tualet
 • 20 Dhome
 • 3500m2 Size
3 000 000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet ne Dhermi, hotel luksoz, i paperfunduar.

Dhoma  suite ekzistuese jane 8 cope me siperfaqe 120 m secila.

Vila ekzistuese 2, vile 1 kat me garazh personal dhe vile me papafingo, me 2 dhoma.

Total 3500 m2, truall dhe 1500 m2, ndertim.

Projekti viles është si ne foto. Parkim dhe hyrje te veten.

 Cmimi 3 milionë euro. Me dokumenta te legalizuara dhe me leje ndertimi.

Projekti parashikon zgjerim nga mbrapa resortit si dhe ne kodren perreth.

Kontaktoni 0697066609 per me shume detaje dhe vizite ne prone.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Dhermi
 • Tipi:

  Hotel Restorant
 • Size:

  3500 m2
 • Tualet:

  20
 • Dhome:

  20
 • Cmimi i shitjes:

  3 000 000 €

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!