Invisible

Ambjent Biznesi

Lagja 8 durres

 • 4 Bathrooms
 • 420m2 Size
Rent

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA 

-PERFEKTE PER ZYRA SERIOZE OSE CALL CENTER

-SIPERFAQE : 420 M2

-GODINA ESHTE 3 KATE DHE KA TE SHFRYTEZUSHME TARRACEN

-GODINA JEPET KOMPLET ME QIRA 

-GODINA ESHTE E RE 

-CMIMI 2200 EURO NE MUAJ

-PER ME SHUM INFORMACION KONTAKTONI : 0697066602 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Object
 • Size:

  420 m2
 • Bathrooms:

  4
 • Rent price:

  2200 €/month

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay