Invisible

Apartament me Qira

Lagja 3, Durres

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 105m2 Size
Qira

Përshkrimi

Jepet me Qira Apartament 2+1, 105 m2, ne qender te Durresit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, teper cilesor dhe perbehet nga 1 dhome ndenje teper te bollshme, 2 dhoma gjumi, tualet me ajrosje natyrale si dhe 2 ballkone. Apartamenti ka nje mobilim teper modern.

Cmimi i qerase 600 EURO.

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0697066688

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  105 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  600 €/muaj
 • Kati:

  4

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!