Invisible

Apartament me Qira

Lagja 3, Durres

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
Qira

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1+2 me qera ne Durres. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne Lagjen 3

Cmimi i qerase mujore eshte 450 Euro.

Per me shume informacion mund te kontaktoni ne +355697066619 ose +355697066691

Agjensi Imobiliare AdMaiora Durres

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  450 €/muaj

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!