Invisible

Apartament ne Shitje

Lagja 6, Durres

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
 • 63m2 Size
32000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet apartament ne Lagjen 6 Durres. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 63 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhoma gjumi, nje dhome ndenje 1 tualet

Apartamenti shitet i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5 

Cmimi i shitjes eshte :32.000 EURo 

Per me shume informacion kontaktoni ne +355697066691 ose +355697066619

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  63 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  32000 €
 • Kati:

  5

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!