Invisible

Jepet apartament me qira te markata 2+1

Lagja 12 durres

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 85m2 Size
Qira

Përshkrimi

Jepet apartament me qira

Lokacioni markata durres

Siperfaqe 85 m2

Tipologjia 2+1

Ndodhet ne katin e 3-te

Apartamenti eshte i ivestuar me sistem kapot , kaldaje dhe kondicioner

Cmimi 300 euro/muaj

Per me shume informacion kontaktoni 0697066602

Ad maiora Durres

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  85 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  300 €/muaj
 • Kati:

  3

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

I padisponueshem

Zbuloni shtepine tuaj ideale!