Invisible

Shitet toke

Afer Autostrades

 • 1780m2 Size
30000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet toke ne rruge dytesore me hyrje dhe dalje ne autostrade

Siperfaqe 1780m2

Cmimi 30000 Euro

 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Truall
 • Size:

  1780 m2
 • Cmimi i shitjes:

  30000 €

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!