Invisible

Përshkrimi

OKAZION \ SHITET VILE 4 KATESHE ME PAMJE NGA DETI DHE NGA QYTETI 

-Cdo kate ka nje siperfaqe prej 165 m2 , ndersa siperfaqja e truallite eshte 400 m2 

-Cmimi i shitjes eshte 280.000 mije euro,

-Ndodhet ne nje pozite shume te favorshem gjeografik ekzaktesisht afer viles Paskuci 

-Per me shume informacjone kontaktoni 0697066609

-AD MAIORA DURRES

 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Size:

  400 m2
 • Cmimi i shitjes:

  280000 €

Distance

Vendodhja e pronës

I padisponueshem

Zbuloni shtepine tuaj ideale!