Invisible

32000€
Shitje dhe Qira

Përshkrimi

Shitet garsionere ne plazh prane florida ose jepet me qera 

-ndodhet ne krahun e rruges 

-ne katin e 5 . kati i fundit 

-me nje siperfaqe prej 65m2 

-cmimi per shitje 32000 euro i diskutueshem 

-cmimi per qera 170 euro

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje dhe Qira
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  65 m2
 • Cmimi i shitjes:

  32000 €
 • Çmimi i qirasë:

  170 €/muaj
 • Kati:

  5

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!