Invisible

Shitet vile ose jepet me qera

Durres

 • 1 Tualet
 • 3 Dhome
 • 587m2 Size
320000€
Shitje dhe Qira

Përshkrimi

Shitet vile 4kateshe ne plepa ose jepet me qera

Ndodhet prane viles pascucci 

Me nje siperfaqe ndertimi prej 537m2 dhe 50m2 oborr

Kati i pari me siperfaqe prej 147m2 dhe 3katet e tjera me siperfaqe 130m2 

Cdo kat perbehet nga 3dhoma gjumi 1tualet dhe 1kuzhin -sogiorno 

Ka ne dispozicion dhe nje ambient prej 30m2 qe eshte i perfshire ne cmimin e shitjes

Cmimi per shitje 320000 euro 

Cmimi per qera te njerit kat eshte 130 euro

Per me teper informacion na kontaktoni 0697066688

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje dhe Qira
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Size:

  587 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  3
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  320000 €
 • Çmimi i qirasë:

  130 €/muaj

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!