Invisible

Shitet apartament 1+1

Lagja 13 plazh Durres

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
 • 60m2 Size
Shitje dhe Qira

Përshkrimi

-Shitet apartament ose jepet me qira apartament  ne lagjen 13.

-Siperfaqe 60m2

-Kati i 5

-Tipologjia 1+1

-Per me shume informacion Kontaktoni-0697066600

-ADMAIORA DURRES

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje dhe Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  60 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  300 €/muaj
 • Kati:

  5

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!