Invisible

Shitet ose jepet me qera papafingo

Plazh,Durres

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 130m2 Size
160000€
Shitje dhe Qira

Përshkrimi

-Shitet ose jepet me qera Papafingo ne lagjen 13.

-Siperfaqe 130m2

-Disponon 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje+guzhina, 1 duplex dhe 2 ballkone.

-Per me teper informacion Kontaktoni-0697066600

-ADMAIORA DURRES

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje dhe Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  130 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  160000 €
 • Çmimi i qirasë:

  800 €/muaj
 • Kati:

  7

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!