Invisible

Shitet apartament te lagja 6

Ish rajoni , Durres

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 113m2 Size
95000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet apartament te Ish rajoni me siperfaqe 117 m2 i pozicjonuare ne katin e 9 me ashensore te nje pallati te rri , perbehet nga 2 dhoma gjumi 1 soxhorno si dhe nje tualet , apartamenti ka orientim nga nga lindja dhe gjate gjithe dites e prek drita , cmimi 99.000 mije euro 

-Per me shume informacjon kontaktoni 0697066609

-AD MAIORA DURRES

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  113 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  95000 €
 • Kati:

  9

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!