Invisible

Shitet apartament ne Qender

Lagja 12 , Durres

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 80m2 Size
115000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet apartament ne qender te Durresit i pozicjonuare ne katin e 2 te nje pallati ekzistues , me siperfaqe 80 m2 i perbere nga 2 dhoma gjumi 1 soxhorno te madhe dhe te bollshme si dhe nje tualet me ajerosje natyrale . Apartamenti shitet i mobiluare si ne foto .

-Cmimi 115.000 mije euro

-Per me shume informacjon kontaktoni 0697066609

-AD MAIORA DURRES

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  80 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  115000 €
 • Kati:

  2

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!