Invisible

Shitet Apartament 2+1+2+ verand

Durres Lagja 6

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
115000€
Shitje

Përshkrimi

OKAZION!!!

Shitet apartament 2+1+2+ verand 100m2 ne lagjen 6.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 me siperfaqe 100m2+100m2 verand.

Apartamenti disponon dhe nje garazhd 80m2.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  115000 €
 • Kati:

  6

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!