Invisible

Shitet Shtepi Private

Durres Lagja 13

 • 5 Tualet
 • 5 Dhome
205000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet shtepi private ne plazh iliria.

Shtepia eshte 2 kate.

Kati i 1 ka 1 dhome 1 kuzhin 1 soxhorno 1 tualet kurse kati i 2 ka 4 dhoma dhe 2 tualete.

Shtepia ka siperfaqe 260m2 dhe truall 282m2.

Cmimi eshte i diskutueshem.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Tualet:

  5
 • Dhome:

  5
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  205000 €

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!