Invisible

Jepet apartament me qera 3+1+2+2+ garazhd

Durres Lagja 6

 • 2 Tualet
 • 3 Dhome
 • 140m2 Size
Qira

Përshkrimi

Jepet apartament me qera 3+1+2+2+ garazhd ne lagjen 6.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7. 

Apartamenti ka 2 dhoma gjumi 1 sonxhorno 1 kuzhin te vecuar dhe 2 tualete.

Apartamenti ka dhe 1 garazhd.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  140 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  3
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  500 €/muaj

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!