Invisible

Shitet apartament 2+1

Sarand

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 120m2 Size
94.000€
Shitje

Përshkrimi

-Shitet apartament 2+1+1ballkon ne Sarand me pamje anesore nga Deti

-Siperfaqe 120m2

-Apartamenti i mobiluar me 2 dhoma gjumi,1tualet ,sallon te madh,kuzhine dhe nje ballkon te madh,apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar,vetem 5 minuta larg shetitores se Sarandes.

-Per me teper Informacion Kontaktoni-0697066600

 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  120 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  94.000 €
 • Kati:

  2

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!