Invisible

70000€
Shitje

Përshkrimi

SHITET SHTEPI PRIVATE 

LOKACIONI SHIJAK

SIPERFAQE 240 M2 

SHTEPIA ORGANIZOHET NE 3 KATE KU KATI I PARE ESHTE MENDUARS SI GARAZHD DHE 2 KATET E TJERA SI NJESI BANIMI

VJEN ME NJE CMIM OKAZON PREJ 65.000 EUROSH

PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI 0697066602

AD MAIORA DURRES

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  240 m2
 • Cmimi i shitjes:

  70000 €

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!