Invisible

Rent

Description

Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 40m2 te Bashkia , zonë me vizibiletet dhe lëvizshmëri të lartë. Ambienti ,mund të pëdoret si ambient zyrash të ndryshme. Ambienti disponon vetratë xhami dhe ndodhet buzë rrugës kryesore, gjë që e bën lehtësisht të dallueshme . Çmimi i qirasë është 200 Euro/ Muaj . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355696646099. Përjetoni në një tjetër nivel eksperiencën tuaj në tregun e pasurive të paluajtshme ...

Towards greater things !
AD MAIORA DURRËS

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Commercial property
 • Size:

  40 m2
 • Rent price:

  200 €/month

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay