Invisible

Shitet ambient biznesi

Lagja 14

 • 1111m2 Size
Sale

Description

Shitet ambient biznesi pranë kolegjit "Turgut Ozal", zonë me vizibilitet e lëvizshmëri të lartë, kjo pasi ka akses të menjëhershëm me autostradën dhe rrugëve kryesore me qytetin e Durrësit. Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 1111m2 dhe 528m2 ndërtim. Ambienti është 2 katësh, ku aktualisht kati i parë përdoret si servis automjetesh dhe kati i dytë mund të përdoret si ambient zyrash . Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Nxitoni, na kontaktoni në numrin: +355696646099, për të organizuar një vizitë në pronë.
Përjetoni në një tjetër nivel eksperiencën tuaj në tregun e pasurive të paluajtshme ...

Towards greater things !
AD MAIORA DURRËS

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Commercial property
 • Size:

  1111 m2

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay